Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X


INFORMACJA O POŁĄCZENIU PRZEDSIĘBIORSTW

Szanowni Państwo.

Chciałbym poinformować Państwa, iż z dniem 2-04-2012 nasza firma Prema Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przyjęła aport od firmy Alfa Plus Tomasz Kiermut z siedzibą w Płocku. Dotychczasowa sprzedaż Alfa Plus prowadzona w oddziałach we Włocławku i w Koninie będzie prowadzona w imieniu:

Prema Sp. z o.o.
15-167 Białystok
Ul. Wysockiego 82
NIP 966-13-91-775Na mocy zmienionej Umowy Spółki Prema Sp. z o.o. przejmuje wszelkie zobowiązania i należności wynikające z dotychczasowej działalności firmy Alfa Plus.

Jednocześnie informujemy , że pozostanie niezmieniona dotychczasowa działalność oddziałów we Włocławku i Koninie.

Połączenie obu firm pozwoli nam na bardziej efektywne kierowanie rozwojem działalności. Powstaje na rynku zaopatrzeniowym większy i bardziej prężny podmiot prowadzący sprzedaż poprzez 6 oddziałów firmy: Białystok , Łomżę , Ełk , Ostrołękę Konin i Włocławek.

Taka sytuacja pozwoli nam na lepszą obsługę naszych klientów oraz na bardziej owocną współpracę z naszymi dostawcami. Połączenie obu firm pozwoli na zwiększanie obrotów oraz otwiera nowe możliwości zarządzania. Jako właściciel firmy Alfa Plus oraz współwłaściciel Prema Sp. z o.o. pełniąc obowiązki Zarządu Spółki jestem przekonany o celowości tego kroku. W związku z aportem ulega znacznemu podwyższeniu kapitał zakładowy Spółki, który będzie wynosił obecnie 1.110.000 PLN. Uzyskany kapitał pozwoli na lepsze funkcjonowanie oraz na szybszy rozwój Spółki i realizację założonych planów. Tak dokapitalizowana Spółka będzie dla Państwa bardziej stabilnym i wiarygodnym kontrahentem.

Obecne przyjęcie aportu jest wynikiem konsekwentnego działania Zarządu i właścicieli Spółki jako kontynuacja rozwoju po zakupie w 2008 roku zorganizowanej części przedsiębiorstwa Alfa Tech Sp. z o.o. i powiększeniu sieci o oddziały w Łomży i Ostrołęce.

Zapraszamy do współpracy,
Tomasz Kiermut
Zarząd Spółki Prema Sp. z o.o.