Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X


Uszczelnienia techniczneZakład Produkcji Uszczelnień Technicznych powstał w roku 1956 jako jeden z wielu zakładów Spółki INCO-VERITAS sp. z o.o, która została przekształcona w 1998 roku w Spółkę Akcyjną.

Wyroby INCO-VERITAS znajdują zastosowanie w urządzeniach hydraulicznych i pneumatycznych w przemyśle elektromaszynowym, lotniczym, maszynach budowlanych, rolniczych, przemyśle motoryzacyjnym, w tym w układach hamulcowych, instalacjach i urządzeniach gazowych, instalacjach wodnych, armaturze sanitarnej i innych.

Spełniają wymagania nie tylko normy PN, ale również DIN, ASTM, ISO oraz wymagania szeregu licencjodawców maszyn i urządzeń np. takich firm jak: FIAT (Włochy), WESTINGHOUSE (Anglia), HARYESTER (USA), SULZER (Szwajcaria), GOODRICH (Holandia).

Podstawowy asortyment produkowany obecnie to pierścienie uszczelniające wałki obrotowe (pierścienie Simmer'a), gumowe pierścienie uszczelniające typu "O", "U", "V", uszczelnienia tkaninowo-gumowe typu "DT", "VT" i "UT" , jak również uszczelnienia z PTFE.
 

Obecna oferta handlowa Zakładu Produkcji Uszczelnień Technicznych to ponad 70 różnych typów wyrobów, a biorąc pod uwagę zróżnicowanie wymiarowe poszczególnych typów, daje imponującą liczbę 12 000 wyrobów.

Pełna oferta firmy - przedstawiona jest na stronie:
http://www.inco-uszczelnienia.pl/grupy-lista.html