Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X


O firmie

PREMA S.A działa na rynku zaopatrzeniowym naszego kraju już od 50 lat. Dysponuje siecią oddziałów na terenie całej Polski. Firma jest przedstawicielem Koncernu SKF oraz dystrybutorem wszystkich liczących się marek związanych z ułożyskowaniem i przeniesieniem napędu.

Oddział w Białymstoku został powołany w 1999 roku jako powiązany podmiot gospodarczy pod nazwą PREMA Sp. z o.o.

Polityka handlowa Spółki jest całkowicie identyczna jak działania PREMA S.A. Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment:

  • łożysk
  • pasów klinowych
  • uszczelnień technicznych
  • smarów
  • pierścieni osadczych
  • produktów firmy LOCTITE.

Bufor ulokowany w magazynie firmy pozwala na bieżące i bardzo szybkie zaspokojenie zapotrzebowań naszych klientów. Od 2003 roku oferujemy naszym klientom obsługę z naszych oddziałów w Bielsku Podlaskim, Ełku oraz od 2008 r. w Łomży i Ostrołęce. Nasze punkty dystrybucyjne posiadają zapas magazynowy gwarantujący im niezwłoczną realizację zamówień. Posiadamy także połączenie z pozostałymi oddziałami PREMA S.A. co pozwala nam zlecać wysyłki asortymentu nietypowego bezpośrednio do klienta za pośrednictwem firm spedycyjnych.

 

Głównym naszym celem jest dostarczanie towarów dobrej jakości , odpowiadających wymogom naszych Klientów. Polityka jakościowa jest jednym z głównych zadań w firmie. Współpracując z nami mają Państwo możliwość zakupu produktów zarówno markowych jak i ich zamienników. Zawsze jednak jesteście informowani o jakości i pochodzeniu zamawianego towaru - decyzję co do zakupu pozostawiamy Wam.

Oprócz sprzedaży łożysk oferujemy także pomoc techniczną przy ich doborze i montażu. Korzystając z doświadczeń konstruktorów i inżynierów z Działu Technicznego PREMA S.A. możemy przeprowadzać dla Państwa ekspertyzy techniczne , współdziałać przy tworzeniu i konstrukcji węzłów łożyskowych. Dzięki współpracy z koncernem SKF oferujemy najnowsze rozwiązania i technologie oraz sprzęt do diagnostyki .

Mając na uwadze długotrwałą współpracę staramy się angażować w Państwa pracę , tak aby nasza pomoc nie kończyła się w momencie zawarcia transakcji. Decydując się na złożenie u nas zapytania ofertowego mają Państwo gwarancję otrzymania nie tylko samej oferty ale i kontaktu z naszej strony zmierzającego do zaproponowania Wam najbardziej optymalnego rozwiązania dostaw i warunków transakcji.

Zapraszamy do współpracy!